Aktuality

 

LEDEN

Sleva za umístění dítěte v  mateřské škole

Vážení rodiče,

novelou zákona č. 586/1992, o dani z příjmu, vyplynula pro mateřskou školu povinnost vydávat potvrzení o výši vynaložených výdajů za umístění dítěte v mateřské škole (úplata za předškolní vzdělávání). Tuto částku si může daňový poplatník (zákonný zástupce dítěte) uplatnit jako slevu na dani z příjmu fyzických osob.

Slevu za umístění dítěte v mateřské škole může uplatnit pouze jeden ze zákonných zástupců, který bude uplatňovat tuto slevu u svého zaměstnavatele. Dobře si tedy rozmyslete, který ze zákonných zástupců bude slevu uplatňovat.

Žádost o slevu za umístění dítěte obdrží zákonný zástupce u třídní učitelky. Vyplněnou žádost pak zákonný zástupce odevzdá nejpozději do pátku 17. ledna 2020. Na základě této žádosti vydá zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání všem potvrzení o výši vynaložených výdajů v mateřské škole v pondělí 20. ledna 2020.

 

Bubnování - 14. ledna 2020

V úterý 14. ledna proběhne již po třetí akce "Bubnování v kruhu" v obou mateřských školách. Od 8:00 hodin celé dopoledne se budou střídat jednotlivé třídy vždy po sobě.

Proč Bubnování ? Bubnování má prokazetelně kladný vliv na jemnou i hrubou motoriku, propujuje obě mozkové hemisféry, redukuje napětí, stres a posiluje soustředění. Jde o ideální formu uvolnění, odreagování a svobodné vyjádření.

Vstupné 50,- Kč

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

RSS kanál

Syndikovat obsah