Aktuality

 

DUBEN

Výlet dětí do Voigtsdorfu - 5. 4. 2019

V pátek 5. 4.  pojedou děti ze 3. třídy (Delfíni) navštívit opět své kamarády ve Voigtsdorfu, kde je pro ně připraven krásný program - návštěva včelaře v Blockhausenu, kde se děti dozví něco o včelách, společně vybudují hmyzí hotely a prohlédnou si spoustu vyřezaných soch. Děti také naživo uvidí, jak vzniká dřevěná socha.

Zápis do Základní školy Meziboří - 9. a 10. 4. 2019

Srdečně zveme všechny děti společně s rodiči na zápis do Základní školy Meziboří, který se uskuteční v úterý 9. 4. a ve středu 10. 4. 2019 dle vybraného času.

Kamarádská škola - středa 17. 4. 2019

Ve středu 17. 4. navštíví předškolní děti z obou mateřských škol  v rámci projektu Kamarádská škola Základní školu Meziboří, kde bude pro děti v dopoledních hodinách připraven program k dalšímu seznámení se školou.

Výlet dětí do Muzea čarodějnic v Kadani - čtvrtek 25. 4. 2019

Ve čtvrtek 25. 4. pojedou děti 2. třídy (Motýlci) a 3. třídy (Delfíni) z MŠ Žižkova 268 v dopoledních hodinách na výlet do Muzea čarodějnic v Kadani. Podrobnosti na přihlášce dětí.

Pálení čarodějnic - sobota  27. 4. 2019

Na všechny čarodějnice se těšíme v sobotu 27. 4. na školní zahradě MŠ Žižkova od 14:30 hodin. Pro děti je připraven kouzelný program, poté se připojíme k průvodu městem, který vyrazí v 16:00 hodin od požární zbrojnice. Těšíme se na Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

RSS kanál

Syndikovat obsah