Aktuality

 

ŘÍJEN

Akce v měsíci říjnu

Cesta za drakem

Společně s učitelkami si děti zahrají na detektivy a půjdou hledat ztraceného draka. Po cestě budou plnit různé úkoly, za odměnu je na konci cesty čeká sladká odměna. Každá třída si tuto akci pořádá sama, třídním e-mailem dostanete zprávu od paní učitelky kdy se připravit.

Papoušci MŠ Žižkova - pátek 8. 10. 2021

V pátek 8. 10. si budou moci děti ve všech třídách prohlédnout některé druhy papoušků, různých barev a velikostí. Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve svých třídních fotoalbech.

Podzimní dílnička - úterý 19. 10. 2021

Srdečně zveme všechny rodiče a děti na podzimní dílničku. Společně si vyrobíme strašidýlko z dýně nebo podzimníčka ze dřeva a listů. Děti budou jen ve své třídě, kterou navštěvují. Další informace Vám zašleme opět prostřednictvím třídního e-mailu. Těšíme se na Vás.

Sportem ke zdraví - úterý 19. 10. 2021

V dopoledních hodinách mateřskou školu navštíví zástupci ledního hokeje v Litvínově. Pro děti je připraven 30 minutový program (třída Myšky, Delfíni, Motýli - v každé třídě zvlášť), ve kterém si děti zahrají sportovní hry a dostanou informace o ledním hokeji, pokud by se chtěli tomuto sportu věnovat. Smyslem této akce je děti zapojit do sportování.

Podzimní prázdniny středa 27. a pátek 29. 10. 2021

V době podzimních prázdnin bude v mateřské škole omezený provoz - středa 27. 10 a pátek 29. 10. 201 (z toho čtvrtek 28. 10. 2021 je MŠ uzavřena - státní svátek), v provozu bude omezený počet tříd. Z tohoto důvodu žádáme rodiče, kteří nepracují nebo jsou na rodičovské dovolené, aby si ponechali své děti doma. Zaměstnanci čerpají řádnou dovolenou.

Děkujeme a přejeme krásné prázdniny

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

RSS kanál

Syndikovat obsah