Aktuality

 

BŘEZEN

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY  ZÁKLADNÍ ŠKOLY MEZIBOŘÍ

Vážení rodiče, s konečnou platností Vám zasílám informace k organizaci zápisu do 1. třídy Základní školy Meziboří. Celý dokument - Zápis do 1. třídy Základní školy Meziboří na školní rok 2020/2021, naleznete v oddíle Zápis do MŠ.

PLATBY ZA STRAVNÉ A ÚPLATU ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení rodiče, sděluji Vám nové podmínky platby za úplatu za předškolní vzdělávání:

Březen/2020 - úplata se snižuje na 175,- Kč

Duben/2020 - od úplaty je upuštěno. Pokud by se mateřská škola otevřela znovu  v průběhu měsíce, je výše úplaty stanovena taktéž na polovinu běžné výše úplaty.

Pokud jste již zaplatili úplatu za březen v plné výši 350,- Kč, bude Vám druhá polovina úplaty vrácena.

Pokud jde o stravné a nechcete zálohu na stravné za duben 2020 platit, také nemusíte.

Celý dokument - Oznámení o výši úplaty v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu, můžete nalézt na webových stránkách MŠ v oddíle Zápis do MŠ.

Lenka Englická zástupkyně ředitele pro PV.


UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY MEZIBOŘÍ

Vážení rodiče, v souvislosti s MIMOŘÁDNÝM OPATŘENÍM Ministerstva zdravotnictví, vyhlášením NOUZOVÉHO STAVU a dalšími opatřeními VLÁDA ČR bude budova MŠ Žižkova od úterý 24. 3. 2020 pro veřejnost do odvolání uzavřena.

V neokladných záležitostech lze komunikovat telefonicky 607 979 398 nebo prostřednictvím e-mailu ms.mezibori@seznam.cz

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ PŘI PÉČI O DÍTĚ DO 10 LET

Žádost o OČR si může zákonný zástupce dítěte vyzvednou osobně v kanceláři zástupkyně ředitele školy pro PV Lenky Englické v Mateřské škole Žižkova 268 v úterý 24. 3. 2020 od 9:00 - 12:00 hodin. Žádost můžu také poslat e-mailem, pokud o ni zákonný zástupce požádá prostřednictvím emailu ms.mezibori@seznam.cz, v  případě dotazů volejte na číslo 607 979 398.

Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu ve stanoveném termínu určené ředitelem školy, ale bez přítomnosti dětí ve škole. Celý dokument můžete nalézt na webových stránkách MŠ v oddíle Zápis do MŠ.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

RSS kanál

Syndikovat obsah