Aktuality

 

ÚNOR

Návštěva knihovny - 19. 2. 2019

V úterý 19. 2. v dopoledních hodinách půjdou předškoláci z 3. třídy (Delfíni) do mezibořské knihovny v rámci pořádané akce Čteme v knihovně. Pro děti je připraven krátký program.   Seznámí se s prostředím knihovny, prohlédnou si některé knihy a také si přečtou krátký příběh.

Karneval - středa 27. 2. 2019

Ve středu 27. 2. se v obou mateřských školách uskuteční oblíbený karneval. Těšíme se na všechny karnevalové masky, taneční rej a zábavu. Prosíme maminky, aby dětem připravily kostýmy. Děkujeme a těšíme se na všechny děti.
 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

    

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

    

   

 

 

 

 

   

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

   

 

   

 

   


 

 

 

RSS kanál

Syndikovat obsah