KVĚTEN

Otevření Mateřské školy Meziboří od 10. 5. 2021

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že Mateřská škola Meziboří se opět po dlouhé době znovu otevře pro všechny děti z mateřské školy a to od pondělí 10. 5. 2021.

Dle nařízení ministerstva zdravotnictví se děti nemusí testovat na Covid-19 a po celou dobu pobytu v MŠ nemusí mít roušky.

Rodiče však i nadále žádáme, aby při vstupu do mateřské školy s dětmi měli respirátory.

Těšíme se v pondělí na všechny děti a přeji všem hodně zdraví.

Oznámení o výši úplaty za předškolní vzdělávání - duben 2021

Vážení rodiče,

v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a dalších opatření vlády ČR a uzavřením mateřských škol od 1. 3. - 11. 4. 2021 s odkazem na Směrnici ke stanovení úplaty za předškolní vzdělávání 1/2019 a dodatkem č. 1 k uvedené směrnici, stanovuji úplatu za měsíc duben na 175,- Kč.

Mgr. Jan Peška ředitel ZŠ a MŠ Meziboří, p.o.

Zápis do Mateřské školy Meziboří na školní rok 2021/2022 - květen 2021

Vážení rodiče, zápis do Mateřské školy Meziboří bude probíhat bez osobní přítomnosti dětí v mateřské škole. Veškeré potřebné informace, včetně možnosti stažení žádosti o přijetí do MŠ a dalších potřebných příloh naleznete na webových stránkách MŠ v oddíle Zápis do MŠ. Pokud budete potřebovat další informace, obraťte se na zástupkyni ředitele pro předškolní vzdělávání Lenku Englickou na tel. čísle 607 979 398.

Lenka Englická zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání.

RSS kanál